ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » W Kromnowie władzę przejmą najmłodsi

Napisany: 2012-06-15

W Kromnowie władzę przejmą najmłodsi

O tym, że święto dzieci jest nie tylko raz w roku przekonamy się 23 czerwca. Władzę w Kromnowie oddajemy wtedy właśnie dzieciom - nie ograniczając ich wieku

(fot. Renata Grzegorek)

Dzieckiem może czuć się podobno każdy. A skoro tak, to na każdego przez cały dzień będą czekać atrakcje, w ramach dwóch imprez. Specjalnie je połączyliśmy, by małe i duże dzieci miały jeszcze więcej radości.
O godz. 11 na placu zabaw i w świetlicy wiejskiej zacznie się tradycyjna już w tej wsi impreza - Powitanie Lata. Przygotowaliśmy rozmaite gry i zabawy, a około południa szykuje się prawdziwa uczta - przyjedzie do nas klown Rufi Rafi. Pokaże na pewno dużo sztuczek, nauczy chętnych żonglować, zwijać balony w stworzenia, o jakich tylko zamarzycie, a nawet robić ogromne mydlane bańki. Jego wrodzony i latami szlifowany talent aktorski sprawi, że rozbawi nie tylko najmłodszych!
Na uczestników będzie czekał słodki poczęstunek, kawa i herbata.

O godz. 15 zapraszamy zaś wszystkich do Artystycznej Galerii Izerskiej na Przegląd Piosenki Dziecięcej. Udział w nim może wziąć każdy chętny. Wystarczy przyjść i wejść... na scenę. Chętni do śpiewania z podkładem muzycznym proszeni są o dostarczenie go na płycie CD.

Formuła Przeglądu jest prosta: my oddajemy w Wasze ręce scenę Galerii, mikrofon i zamieniamy się w słuch. Nikogo nie będziemy oceniać, przyznawać punktów. Strach i tremę zostawcie, więc daleko za drzwiami! Liczy się dobra zabawa!
Jeśli jednak odwagi trochę zabraknie - prosimy rodziców, aby wspomogli swoje pociechy i zaśpiewali razem z nimi. Wszystkim na zrobi się raźniej, i wszyscy będziemy mieć wiele radości.
Wstęp na wszystkie imprezy jest darmowy. Pamiętajcie - robimy je dla Was, nie dla siebie, dlatego liczymy na Wasz aktywny i liczny udział!

Violetta Pietrzak
Artystyczna Galeria Izerska

Linki: · Comiesięczny targ doroczny · www.galeriaizerska.blogspot.com

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów safari Kenia montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław