ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Łużyckie Forum

Napisany: 2011-10-28

Łużyckie Forum

Zaproszenie na Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Lubańskiego 3 listopada 2011 r. w Lubaniu

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy dla Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego POGRANICZE w Lubaniu, Burmistrz Miasta Lubań i Dyrektor Łużyckiego Centrum Rozwoju w Lubaniu mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu szkoleniowo-informacyjnym Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Lubańskiego. Odbędzie się ono 3 listopada 2011 r. (czwartek) w Lubaniu w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju, (Rynek-Sukiennice 38, 59-800 Lubań) w godzinach 1100 - 1400.

Celem spotkania jest przekazanie informacji na temat, dokonanej w sierpniu 2011 r., nowelizacji Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie jako prawnej podstawy działalności organizacji pozarządowych. Zaprezentowana i przedyskutowana zostanie także idea bezpłatnego inkubatora organizacji pozarządowych - miejsca, które wspiera rozwój organizacji pozarządowych, m.in. poprzez pomoc infrastrukturalną (dostęp do sprzętu etc.) oraz doradztwo, konsultacje i szkolenia.

Do uczestnictwa zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych oraz grup nieformalnych i lokalnych liderów) oraz jednostek samorządu terytorialnego z terenu miasta Lubań i powiatu lubańskiego. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie do 31 października 2011 r. udziału w spotkaniu. Zgłoszenia przyjmuje p. Magdalena Guła, Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze" telefonicznie - 757 215 077 lub e-mailem - gula@pogranicze-csb.home.pl.

Formularz zgłoszenia uczestnictwa
Formularz zgłoszenia uczestnictwa
Bezpłatna oferta Dolnośląskiego Punktu Konsultacyjno-Doradczego w Lubaniu

Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze"

· www.pogranicze-csb.home.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych safari Kenia sprzątanie Wrocław