ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Migawka z Zacisza

Napisany: 2012-01-24

Migawka z Zacisza

Fotografuje przede wszystkim naturę, zwierzęta, ludzi i różne przedmioty. Bardzo lubi zabawę światłem

(fot. Dominika Sobucka

Dominika Sobucka to młoda adeptka sztuki utrwalania obrazów z Zacisza. Na co dzień uczy się w 13. liceum ogólnokształcącym we Wrocławiu.
Kilkadziesiąt fotografii jej autorstwa będziemy mogli zobaczyć w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej. Wernisaż 27 stycznia 2012 r. o godzinie 1700.

Nasi czytelnicy znają Dominikę zapewne z relacji zawodów jeździeckich organizowanych corocznie przez Klub Jeździecki Jedenastka Izerska. Poza pasją fotograficzną i uprawiania jeździectwa zaciszanka spełnia się zgłębiając... chemię i biologię.

(fot. Dominika Sobucka

- Moja przygoda z fotografią zaczęła się 4 lata temu. Przez 2 pierwsze lata uczestniczyłam w zajęciach koła fotograficznego w MGOK-u w Gryfowie Śląskim prowadzonego przez panią Ilonę Cichoń. - przypomina początki swej pasji Dominika.
- To tam nauczyłam się podstaw, ale również brałam udział w ciekawych wycieczkach po Górach Izerskich i ich Pogórzu. Fotografowaliśmy ST Orle, Dom Samotnej Matki i wiele innych ciekawych miejsc - dodaje.

(fot. Dominika Sobucka

To pierwsza samodzielna wystawa Dominiki Sobuckiej. Wcześniej pokazywała swe prace podczas zbiorowych wystaw fotograficznych. Na drugiej z nich, organizowanej przez koło fotograficzne w czerwcu 2010 r., można było zobaczyć 27 zdjęć fotograficzki.

Teraz pracuje samodzielnie, lecz stale się uczy i rozwija warsztat. Otwarta na wiele różnych tematów poszukuje dla siebie tego najwłaściwszego. Podkreśla, że we wszystkich pasjach wspiera ją rodzina, a zwłaszcza mama.

AL

Linki: · Konne zmagania Jedenastki · www.okislesna.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych safari Kenia wyposażenie magazynów sprzątanie Wrocław